Редермалізація

Редермалізація дозволяє омолодити шкіру, що в'яне за допомогою ін'єкцій препарату Hyalual. У процесі відбувається відновлення підшкірного покриву без хірургічного втручання.

При взаємодії метаболічних процесів і біохімічних відбувається оновлення дермального шару шкіри. Після процедури, омолодження відбувається на клітинному рівні, усуваючи всі причини старіння.

Препарат Гіалуаль створений в Україні, дозволяє відновити здоров'я клітин, енергію шкіри, повернути здорове середовище і стан клітин. Безпека препарату перевірена, так як він складається з гіалуронової кислоти і сукцинату натрію, які є будівельним фундаментом краси.

Салон пропонує швидко підтягнути шкіру за допомогою чарівних ін'єкцій, відновити пружність шкіри, зробити її еластичною. Так само в лічені дні можна позбутися від розтяжок, обвислого живота, стегон і зменшити обсяги рук. Можна проводити процедури в комплексі з лазером для найсильнішого ефекту.

Результат після процедури:

  • Шкіра на обличчі стане м'якою, еластичною, оксамитовою.
  • Овал лиця підтягнеться, покращиться колір.
  • Після першого сеансу помітне омолодження.
  • Всі дрібні зморшки підуть.
  • Губи змінять форму, стануть більш чіткі і виразні.

Редермалізацію можна проводити, починаючи з 25-и річного віку. В середньому необхідно від 2-х процедур для повного ефекту. Починаючи з 35-и річного віку до 65-и років, знадобиться курс від 3-х до 4-х процедур.

Ін'єкції препарата Hyalulal, дозволяють швидко позбутися від зневоднення шкіри, усунути дрібні зморшки на будь-якій ділянці, прибрати темні кола під очима, пігментацію, впорається із сухою шкірою, наситить її вологою. Завдяки кільком ін'єкціям можна розпрямити глибокі зморшки на лобі, між бровами і в області губ.