Лазерна епіляція

Ми пропонуємо скористатися кращим світовим досягненням в сфері лазерних технологій для видалення небажаного волосся.
Це діодна лазерна система «Light Sheer» компанії Lumenis.

Продукція компанії Lumenis знаменита своєю високою ефективністю, прогнозованістю результатів і беспрецендентною надійністю.

Діодний лазер даної компанії і величезний досвід наших фахівців, які працюють з 2008 року, гарантують безпечно і ефективно усунути наполегливе і докучаюче волосся на всіх ділянках тіла.

Видалення небажаного волосся так само є хорошим і ефективним методом профілактики і в комплексному лікуванні фолікуліта.

Як лазер усуває волосся?

Діодний лазер використовує монохроматичне світло для видалення волосся і уповільнення їх зростання. Його енергія поглинається волоссям, розігріває і руйнує фолікул, і через деякий час волосся випадає. Але потрібно пам'ятати, що дія лазера поширюється на активні, тобто зростаючі фолікули волосся, яких на тілі приблизно 30%.

А є дрімаючі фолікули, які залишаються для лазерного променя прозорими. Енергія на них не діє, або діє лише частково і тільки деформує але не знищує остаточно. Через певний проміжок часу фолікули прокидаються, з них відростає волосся. Є ще один дуже важливий момент, який необхідно врахувати: не все волосся, яке знаходяться у фазі росту, піддається лазерній обробці, тому що на одній ділянці шкіри є більш темне і більш світліше волосся. І якщо одні, товсті і темні, реагують на певну потужність лазера, то інші, менш товсті і темні, залишаються до неї менш сприйнятливі. І для них, разом з волоссям яке прокинулося, необхідні наступні сеанси з проміжком в 1,5-2 місяці. Загальний курс епіляції, в середньому, складається з 5-6 процедур. За допомогою діодного лазера можна усунути волосся буд-якої товщини, кольору і густини, за винятком пушка, дуже світлих і сивого волосся.

Болючість процедури

Діодний лазер робить епіляцію практично безболісною. У чутливих зонах (пахви) може відчуватися легке поколювання. В особливо чутливих зонах (область бікіні) можливі неприємні відчуття, тому пацієнтам пропонується знеболювання за допомогою крему, що містить місцевоанестезуючі речовини.

Порядок проведення процедури

Перед процедурою бажано не засмагати. За 14-20 днів до процедури не робити воскову депіляцію, не використовувати депілятор або депіляційні крем. Можна голитися. Ділянка, яку плануєте обробити лазером необхідно поголити за 1-2 діб до процедури. Волоски повинні відрости на 1-2 мм.

Увага! Методи, які пошкоджують цибулину волоса, такі як воскова депіляція і побутові епілятори, застосовувати не можна!

Протягом 2-х тижнів перед процедурою не рекомендується засмагати.

Протипоказання лазерної епіляції:

  • світлі, сиві, пушкове волосся;
  • наявність засмаги;
  • прийом антибіо тиківтетрациклінового ряду менш ніж за 2 тижні до процедури;
  •  цукровий діабет важкої форми (прийом інсуліну);
  •  онкологічні та інші захворювання імунної системи;
  •  дерматологічні захворювання.