Догляд за обличчям

Ще з давніх часів кожна жінка мріє мати гарний вигляд.

Красива шкіра - одне з перших, на що звертаєш увагу. Зморшки, висипання, пігментні плями, рубці і багато іншого - дуже псують зовнішній вигляд. Який вихід? Навчиться правильно доглядати за своєю шкірою. Як це зробити? Звернутися до досвідчених косметологів-дерматологів, які призначать правильний догляд.

Найголовніше в догляді за шкірою - правильне визначення її типу.

Виділяють наступні:

  • Нормальна.Така шкіра має здоровий вигляд, пори не розширені. Зморшки з'являються пізно, запалень практично немає. Косметологічний догляд за такою шкірою - нанесення різних масок (поживних, що регенерують), масаж обличчя, поверхневий пілінг.
  • Жирна. Має сальний блиск через надмірну секрецію шкірного жиру, розширені пори.  Не характерні дрібні зморшки. На шкірі такого типу найчастіше з'являються висипання і запалення, так як продукція сальних залоз сприяє розвитку і життєдіяльності мікроорганізмів. Косметологічні процедури - чищення (механічна, ультразвукова, комбінована), пілінг, маски, масаж. Іноді, жирна шкіра буває збезводненою, що ускладнює її диференціювання. У такому випадку має місце застосування активного зволоження.
  • Суха. Пори звужені, раннє утворення зморшок, відлущування рогового шару. У такий шкіри порушений водний баланс і потрібне негайне його відновлення. Показані поверхневі пілінги і чищення, масаж, зволожуючі маски, прийом всередину корисно й жирної кислоти Омега-3, лікування мікрострумами і багато іншого.
  • Комбінована. Така шкіра потребує особливої ​​уваги і догляду. Вона об'єднує в собі два попередні типи. Наприклад, ніс і лоб може мати жирну шкіру, а решта є суха. Косметологічні процедури так само комбіновані.
  • Чутлива. Причини появи чутливої ​​шкіри - неправильний догляд і запалення.