Ботулінотерапія

Ботулінотерапія - це ін'єкційна процедура профілактики і корекції мімічних зморшок з використанням препарату ботулотоксину типу А (очищеного природного протеїну), яких має здатність при дуже малих дозах розслабляти гіперактивні мімічні м'язи.

Мімічні зморшки легко виникають особливо у емоційних людей, але досить важко піддаються терапії. Оскільки не всі пацієнти погоджуються на пластичні хірургічні втручання, а часті звернення пацієнтів до косметологів і дерматологів по всьому світу з проблемою появи мімічних зморшок на обличчі, викликали потребу в пошуку надійного і високоефективного препарату з тривалим ефектом.

Саме такі препарати і використовуються сьогодні при ботулінотерапіі.

Тривалість процедури 15-30 хвилин.

Результат від проведеної процедури стає видимим з 4-го дня (до 14 днів в залежності від індивідуальної реакції). А тривалість ефекту становить 3-6 місяців.

Для досягнення бажаного ефекту необхідно проводити ботулінотерапію мінімум 2 рази на рік, при цьому тривалість ефекту збільшується, а доза зменшується.

Після 1,5 - 2 років застосування ботулотоксину, зникає звичка сильно морщиться, що також є кращою профілактикою від появи мімічних зморшок.

Ін'єкції Ботокса - єффективний і популярний метод для лікування гіпергідрозу.

Потовиділення - природний процес, завдяки якому наш організм виявляється захищеним від перегріву. Таким чином через шкіру виводиться зайва рідина і токсини. Якщо процес помірний, він не завдає клопоту. При надмірному виділенні вологи виникає серйозний дискомфорт. Таке порушення називають гіпергідрозом. Воно може бути загальним або локальним. Найчастіше проявляється на долонях, стопах, в області пахв, на обличчі, спині, волосистої частини голови. Найбільш поширені причини гіпергідрозу - стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування, прийом деяких медикаментів, гормональні зміни.

З метою лікування гіпергідрозу, ботулотоксин вперше використали в 1996 році, шляхом проведення підшкірних ін'єкцій з приводу пахвовій і долонього гіпергідрозу.

Препарат блокує нервові волокна, які проводять імпульси до потових залоз, в результаті чого вони перестають працювати (виділяти піт).

Процедура представляє собою обколювання зони гіпергідрозу ботоксом або Диспорт (підшкірні ін'єкції) в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням (напр. Крем «ЕМЛА»).

Ефект настає через 2-3 дня.

Тривалість дії становить близько 6 місяців (від 3-х до 12-ти) в залежності від зони введення.

Протипоказання:

  • Хвороби м'язової системи.
  • Вагітність і період лактації.
  • Прийом препаратів для розрідження крові (антикоагулянтів) за день до дати проведення процедури.
  • Онкологічне захворювання.
  • Хвороби пов'язані зі згортанням крові.